اداره آموزش و توسعه کارکنان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

اخبار آموزش

اخبــــــــــــــار

تاریخ

تمدیدزمان آزمون دوره های "امیر گلها" و "احکام پزشکی"

با توجه به درخواست هاي مکرر همکاران محترم مبنی بر تمدید زمان آزمون   " امیر گلها " و "احکام پزشکی"به اطلاع می رساند، آزمون های مذکور شنبه مورخ 29/06/99 و یکشنبه مورخ 30/06/99 تمدید گردید.

 99/06/26

ثبت نام در دوره آموزشی( ويژه پرسنل حفاظت فیزیکی):       

نظر به برنامه ریزی های صورت گرفته، مقرر است دوره آموزشی " نقش حفاظت فیزیکی در امدادرسانی حوادث وبلایا"  ویژه تمامی همکاران حفاظت فیزیکی دانشگاه(رسمی، پیمانی و قراردادی تبصره 3)  به مدت 6 ساعت به صورت محتوی سازی و از طریق سامانه آموزش مجازی کارکنان برگزار گردد. لذا همکاران محترمی که تمایل به شرکت در این دوره دارند، می توانند از ساعت 12 روز شنبه 1/6/99 با مراجعه به سامانه پیام به آدرس  http://empeducation.mums.ac.ir/Payam_Login.aspx   

لینک دوره های مشترک اداری، مراجعه و نسبت به ثبت نام در دوره اقدام نمایند.

زمان ثبت نام در دوره: یکم لغایت بیستم شهریور

زمان شروع آزمون:25 شهریور

 99/06/01

ثبت نام در دوره ی  آموزشی( ویژه حسابدار و کارشناس امور مالی)

طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته، مقرر است، دوره ي آموزشي غیر حضوری با عنوان " آشنايي با استاندارهاي حسابداري بخش عمومي(مقدماتي)به مدت 8 ساعت ویژه پرسنل محترم امور مالی دانشگاه برگزار گردد، لذا تمامی پرسنلی که دارای پست یا سمت حسابدار می باشند می توانند از روز یکشنبه مورخ 12/05/99 راس ساعت 10 صبح، جهت ثبت نام به سامانه پيام اداره آموزش و توسعه کارکنان به آدرس http://empeducation.mums.ac.ir/Payam_login.aspx ليست دوره هاي مشترک اداري مراجعه نمايند.

نکته مهم:

  • دوره مذکور به شیوه ی غیر حضوری و آزمون آن از طریق سامانه آموزش مجازی کارکنان(سامک) برگزار خواهد گردید.
  • تاریخ شروع آزمون،یکم شهریورماه (1/6/99) می باشد.
  • جهت دسترسی به محتوای آموزشی دوره می توانید به سامانه آموزش کارکنان، قسمت منابع دوره های آموزشی https://hrm.mums.ac.ir/index.php/component/content/article/43-persian-category/1183-hrmedumaghale یا سامانه آموزش مجازی کارکنان (سامک ) samek.mums.ac.ir مراجعه نمایید. 
 99/05/12

 ثبت نام در دوره های آموزشی عمومی:

  • سبک زندگی منتظرانه
  • دعا از منظر مقام معظم رهبری

          طبق هماهنگی های صورت گرفته در نظر است دوره های آموزشي فوق ویژه همکاران محترم( رسمی -پیمانی -آزمایشی – قراردادی و پزشک خانواده) ،  به صورت محتواسازی  برگزار  گردد.

لذا همکاران محترم می توانند از ساعت10 صبح چهارشنبه مورخ 1 مردادماه 1399  با مراجعه به سامانه پیام آموزش کارکنان لینک دوره های عمومی نسبت به ثبت نام در یکی از دوره های قید شده اقدام نمایند.   

 99/05/01

اعلام نتایج آزمون توجیهی بدوخدمت

به اطلاع همکاران محترم شرکت کننده در آزمون توجیهی بدو خدمت می رساند که نتایج آزمون مذکور از ساعت 10 روز دوشنبه مورخ 30/04/99 اعلام خواهد شد .همکاران محترم می توانند با مراجعه به سامانه دوره توجیهی بدوخدمت به آدرس http://emp.mums.ac.ir/Amozesh/Register/Index.aspx  از  نتایج آزمون مطلع شده و در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی (60%) نسبت به تکمیل فرم گزارش شناخت خود (به صورت الکترونیکی ) اقدام نمایند.

نکته : عدم تکمیل فرم گزارش شناخت به منزله عدم اعتبار نمره قبولی و لغو قبولیست و مستلزم شرکت مجدد در آزمون می باشد.

 99/04/29

قابل توجه همکاران محترم ثبت نام کننده در دوره توجیهی بدو خدمت

 همکارانی  که در دوره توجیهی بدوخدمت کارکنان ثبت نام نموده اند می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه مورخ 03/04/99 به آدرس ذیل مراجعه نمایند.

http://emp.mums.ac.ir/Amozesh/Register/Index.aspx

توجه ::

جهت شرکت در آزمون بهمراه داشتن موارد ذیل الزامی می باشد:

  • کارت ورود به جلسه آزمون و کارت شناسایی معتبر
  • مداد مشکی و پاک کن
  • ماسک

 آزمون مذکور راس ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 06/04/99 بطور همزمان در حوزه های امتحانی مشهد کاشمر- قوچان-سرخس – خواف – تایباد – فریمان –درگز –کلات –باخرز  برگزار خواهدشد . 

99/04/02

تمدید ثبت نام دوره توجیهی بدوخدمت :

با توجه به برنامه ريزي هاي انجام شده در خصوص برگزاری دوره توجیهی بدو خدمت، همکارانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند مي توانند با مراجعه به سامانه دوره توجيهي به آدرس  http://emp.mums.ac.ir/Amozesh/Register/Index.aspx   نسبت به ثبت نام دوره لغایت شنبه  24/3/99 اقدام نمایند. شایان ذکراست همکاراني که پرداخت الکترونيکي داشته اند ولي تاکنون نسبت به ثبت نام در دوره اقدام ننموده اند ، مي بايست تا تاريخ فوق الذکر ثبت نام خود را نهايي نموده در غيراينصورت امکان صدور کارت ورود به جلسه و شرکت در آزمون به آنان داده نخواهد شد.

نکته : تاریخ آزمون 99/04/06 می باشد .

 99/03/13

تمدید مهلت انجام نیازسنجی فردی 1399

باتوجه به درخواست هاي مکرر همکاران و رابطین محترم آموزش، در خصوص تمدید مهلت انجام نیازسنجی فردی، به آگاهی می رساند، مهلت انجام  نيازسنجي فردي سال 99، تا روز شنبه مورخ 17 خرداد  ماه 99  تمديد گرديد.

لذا آن دسته از پرسنلی که تاکنون موفق به انجام نیازسنجی فردی نشده اند، می توانند تا تاریخ یادشده جهت انجام نياز سنجي فردي به سامانه پيام آموزش کارکنان  به آدرس : http://empeducation.mums.ac.ir/Payam_Main_Page.aspx  ( لینک نیازسنجی فردی) مراجعه و نسبت به انتخاب و اولویت بندی دوره های آموزشی طراحی شده بر اساس پست یا سمت سازمانی(ابلاغ انشایی) اقدام نمایند.

 99/03/10

شرکت در نیازسنجی فردی 1399:

 احتراماً باعنایت به بخشنامه شماره 70506/99 مورخ 24/02/97 معاون محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و پیرو اطلاعیه های قبلی اداره آموزش و توسعه کارکنان، تمامی  پرسنل رسمی- آزمایشی - پیمانی – تبصره 3پزشک خانواده و مشمولین خدمت پزشکان و پیراپزشکان  می توانند تا  تاریخ  10/03/99 جهت انجام نیازسنجی فردی سال 99، با مراجعه به سامانه پیام به آدرس http://empeducation.mums.ac.ir/Payam_Login.aspx  نسبت به انتخاب و اولویت بندی دوره های آموزشی طراحی شده بر اساس پست یا سمت سازمانی(ابلاغ انشایی) اقدام نمایند.

 99/02/31

قابل توجه همکاران محترم:

با توجه به درخواستهای مکرر همکاران محترم مبنی بر تمدید مهلت شرکت در آزمون فرصت بندگی، و بنا بر برنامه ریزی های انجام شده آزمون مذکور در تاریخهای 6 و7  خرداد ماه در دسترس همکارانی که موفق به شرکت در این آزمون نشده اند می باشد.

 99/02/30

ثبت نام در دوره آموزشي عمومی و مجازي " تغذیه در روزه داری و نکات تغذیه ای در کرونا ویروس"

با توجه به برنامه ريزي هاي صورت گرفته،در نظر است دوره فوق بصورت مجازي (محتوي سازي)برگزار گردد، لذا کلیه همکاران مشمول، مي تواننداز ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ 17  لغایت  22اردیبهشت ماه با مراجعه به سامانه پيام  به آدرس http://empeducation.mums.ac.ir/Payam_Login.aspx  لیست دوره های عمومی، نسبت به ثبت نام در دوره اقدام نمايند.

نکته: تاريخ شروع آزمون راس ساعت 13 روزسه شنبه مورخ  23/02/99 مي باشد.

 99/02/17

قابل توجه همکاران محترم :

طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته، مقرر است سه دوره آموزشي عمومي طبق جدول ذیل ویژه همکاران رسمی،آزمایشی، پیمانی وقراردادی(تبصره 3 و تبصره 4) برگزار گردد. لذا همکاران محترم جهت ثبت نام در دوره های مذکور می بایست با مراجعه به سامانه پيام به آدرس  http://empeducation.mums.ac.ir/Payam_Login.aspx   لینک دوره هاي عمومي  و سامانه نهاد رهبری به آدرس nahad.mums.ac.ir   نسبت به ثبت نام در دوره اقدام نمايند. 

عنوان دوره  مدت دوره  تاریخ شروع ثبت نام و شرکت در آزمون  تاریخ پایان ثبت نام و شرکت در آزمون 
فرصت بندگی (سیمای نماز) 2 ساعت 99/02/06 99/02/15
فرصت بندگی (تفسیرسوره حمدوتوحید) 2 ساعت 99/02/16 99/02/25
فرصت بندگی (تفسیرسوره قدر) 2 ساعت 99/02/26 99/03/03

 نکته مهم:

ثبت نام همزمان در سامانه پیام آموزش کارکنان و سامانه نهاد الزامی می باشد و در صورت عدم ثبت نام در هریک از سامانه های مذکور مسئولیت عدم ثبت نمره بر عهده فراگیر می باشد.همکاران محترم می بایست جهت شرکت در آزمون به سامانه نهاد مراجعه نمایند.

 99/02/13

قابل توجه ثبت نام کنندگان در آزمون دوره توجيهي بدوخدمت :

ثبت نام کننده محترم برگزاری آزمون توجیهی بدو خدمت به سال آینده موکول گردید زمان برگزاری آن متعاقباً اعلام خواهد شد .

 98/12/10

 تمديد ثبت نام دوره توجيهي بدوخدمت :

 با توجه به درخواست هاي مکرر همکاران محترم در خصوص تمديد مهلت ثبت نام در دوره توجيهي بدو خدمت کارکنان به اطلاع مي رساند ثبت نام در دوره مذکور تا روز دوشنبه مورخ 05/12/98 تمديد گرديد.لذا همکاراني که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند مي توانند به سامانه دوره توجيهي به آدرس  http://emp.mums.ac.ir/Amozesh/Register/Index.aspx مراجعه نمايند.

 توجه :

همکاراني که پرداخت الکترونيکي داشته اند ولي تاکنون نسبت به ثبت نام در دوره اقدام ننموده اند ، مي بايست تا تاريخ فوق الذکر ثبت نام خود را نهايي نموده در غيراينصورت امکان صدور کارت ورود به جلسه و شرکت در آزمون به آنان داده نخواهد شد. 

 98/12/03

 ثبت نام در دوره آموزشی( ویژه کارگزین و کارشناس امور اداری)

طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته، در نظر است  دوره  آموزشي "  بازآموزی قوانین مربوط به تخلفات اداری و کمیته انضباط کار " ویژه همکاران محترم کارگزین و کارشناس امور اداری برگزار گردد، لذا افرادی که  دوره ی مذکور را نیازسنجی نموده اند، مي توانند جهت ثبت نام در دوره از ساعت14 روزشنبه مورخ 19/11/98 به سامانه پيام آموزش کارکنان  به آدرسhttp://empeducation.mums.ac.ir/Payam_Main_Page.aspx لینک دوره های مشترک اداری مراجعه نمایند.

 98/11/19

 قابل توجه مدیران محترم: 

 با توجه به هماهنگی هاي صورت گرفته، مقرر است دوره آموزشي عمومی با عنوان " جایگاه نماز در زندگی انسانويژه مدیران محترم پایه و میانی  در تاریخ 27/11/98 از ساعت 15 لغایت 19 در محل تالار دانشجو دانشکده پزشکی برگزار گردد. لذا همکاران محترم مي توانند از ساعت 12 روز شنبه مورخ 19/11/98 ، از طريق سامانه پيام به آدرس الکترونيکي   http://empeducation.mums.ac.ir/Payam_login.aspx لينک دوره هاي عمومی، نسبت به  ثبت نام در این دوره اقدام نمايند. 

 98/11/19

 ثبت نام دوره مجازی نظام مراقبت از هموويژلانس

 به اطلاع می رساند پیرو برگزاری دوره حضوری "نظام مراقبت و نظارت بر مصرف خون و فراورده های آن (هموویژلانس)" مقرر است آزمون مجازی آن به شیوه محتواسازی ویژه رشته شغلی: پزشک، پرستار، ماما، آزمایشگاه، اتاق عمل و هوشبری جهت کلیه بیمارستانهایی که دوره حضوری را اجرا نموده اند، از طریق سامانه سامک به آدرس http://samek.mums.ac.ir/ برگزارگردد.لذا همکاران مذکور می توانند مطابق با جدول ذیل با مراجعه به سامانه پیام به آدرس http://empeducation.mums.ac.ir/Payam_login.aspxنسبت به ثبت نام در دوره اقدام نمایند. 

کد تقویم (42369 )  نظام مراقبت از هموویژلانس(ویژه پژشکان)

کد تقویم (42367)   نظام مراقبت از هموویژلانس(ویژه گروه پرستاری)

کد تقویم (42368) نظام مراقبت از هموویژلانس(ویژه علوم آزمایشگاه)

زمان ثبت نام: 98/11/14 لغایت 98/11/19  زمان برگزاری : از ساعت 13 مورخ 98/11/28 لغایت 8صبح 98/11/30"  به هیج وجه قابل تمدید نمی باشد

 توجه!توجه!پیش نیاز شرکت در دروه مذکور، حضور در دوره نظام مراقبت و نظارت بر مصرف خون و هموویژلانس که قبلا برگزار گردیده، می باشد. 

 98/11/14

  ثبت نام در دوره آموزشی( ویژه کارگزین و کارشناس امور اداری)

 طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته، در نظر است  دوره  آموزشي "  بازآموزی سیستم جامع پرسنلی " ویژه همکاران محترم کارگزین و کارشناس امور اداری برگزار گردد، لذا افرادی که  دوره ی مذکور را نیازسنجی نموده اند، مي توانند جهت ثبت نام در دوره از ساعت 11  صبح روزسه شنبه مورخ 98/11/08 به سامانه پیام ، آموزش کارکنان به آدرسhttp://empeducation.mums.ac.ir/Payam_Main_Page.aspx  لینک دوره های مشترک اداری مراجعه نمایند. 

 98/11/08

 قابل توجه همکاران محترم متقاضی شرکت در دوره توجیهی بدو خدمت کارکنان :

 با توجه به  برنامه ریزی های انجام شده مقرر است دوره آموزشی توجیهی بدو خدمت جهت همکارانی که تاکنون موفق به شرکت یا قبولی در این دوره  نشده اند برگزار گردد .لذا متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت نام از ساعت 13 مورخ  02/11/98 لغایت 01/12/98  به سایت آموزش "سامانه دوره توجیهی بدو خدمت کارکنان" به آدرس http://emp.mums.ac.ir/Amozesh/Register/Index.aspx مراجعه نمایند .

 لازم به ذکر است که این دوره به صورت غیرحضوری و فقط آزمون آن دوره بصورت حضوری و متمرکز برگزار خواهد شد . 

 98/11/01

آرشیو خبر