منوي اصلي
بازديدكنندگان
امروز: 45
ديروز:3673
اين هفته: 3718
هفته‌ي گذشته: 21468
اين ماه: 60906
ماه گذشته: 86050
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1

مصاحبه مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه با وب دا در خصوص احکام جدید


مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه از آغاز فرایند صدور احکام جدید کارکنان رسمی، رسمی آزمایشی، پیمانی، مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و ضریب کا، مشمولین قانون کار دائم، قرار داد کار معین(تبصره 5 ماده 31)، مشاغل کارگری(تبصره 1 ماده 32) و مشمولین قرارداد طرح پزشک خانواده در سال 96 بر اساس ضریب حقوقی اعلام شده خبر داد.

 

به گزارش وب دا، عبداله ریحانی یساولی با اعلام این مطلب افزود: با توجه به ابلاغ بخشنامه های شماره 101343/96 مورخ 3/2/96 و 109050/96 مورخ  7/2/96 معاون محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در خصوص ضریب حقوقی سال جاری و اهتمام این مدیریت جهت صدور بهنگام احکام مربوطه، فرایند صدور احکام جدید بلافاصله پس از ابلاغ این بخشنامه‌های آغاز گردید.

وی افزود: بر همین اساس، با برنامه ریزی مطلوب و تلاش شایسته تقدیر همکاران واحدهای کارگزینی در کنار پیگیری مدیران واحدها جهت تائید احکام تهیه شده، تا کنون تعداد قابل توجهی از احکام کارکنان واحدهای تابعه دانشگاه صادر گردیده که نشان دهنده هماهنگی مناسب در واحد‌ها است.

ریحانی در خاتمه با اشاره به نظارت مستمر کارشناسان مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه بمنظور رفع مشکلات احتمالی در فرایند مربوطه و پیگیری صدور تعداد محدود احکام باقی مانده در روزهای آتی، عنوان نمود: با توجه به تاکید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و تلاش همکاران حوزه مدیریت امور مالی دانشگاه، امید است حقوق اردیبهشت ماه کارکنان بر اساس احکام صادره پرداخت گردد.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.