منوي اصلي
بازديدكنندگان
امروز: 37
ديروز:3673
اين هفته: 3710
هفته‌ي گذشته: 21468
اين ماه: 60898
ماه گذشته: 86050
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1

بازدید از شبکه بهداشت و درمان شهرستانها

      

سرپرست مديريت توسعه سازمان و منابع انساني دانشگاه علوم پزشکي مشهد از شبکه هاي بهداشت و درمان رشتخوار ،خواف، فريمان و  تايباد بازديد کرد.

به گزارش وب دا، آقاي ريحاني به همراه جمعي از کارشناسان مديريت توسعه سازمان و منابع انساني دانشگاه  با حضور در شبکه هاي بهداشت و درمان رشتخوار ،خواف، فريمان و  تايباد مسائل و مشکلات اين شبکه ها را مورد بررسي قرار داد.

در این بازدید دکتر کلاتی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار ضمن ارائه گزارش، مسایل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان را مطرح نمود.

آقای ریحانی نيز با اشاره به اهمیت مدیریت منابع انسانی  بر لزوم افزایش انگیزه پرسنل تاکيد کرد.همچنين در اين بازديد مقرر شد پیگیری تامین نیروی های طرح لایحه توسط واحد کارگزینی صورت پذیرد.

دکتر مريخي مدير شبکه بهداشت ودرمان خواف نيز با تشریح وضعیت نیروی انسانی موجود خواستار پیگیری و رفع کمبود پزشک عمومی به خصوص در اورژانس بیمارستان 22 بهمن، فناوري اطلاعات ، حسابدار ونیروی خدماتی را داشت که آقای ریحانی نیز ضمن بیان توضیحاتی قول پیگیری موارد مطرح شده را داد.


                                                                            

 

 

 

 

                     

 

ارسال نظر

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.